خرید فیلتر پلی امید مش بندی
خرید فیلتر پلی امید مش بندی


جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید فیلتر پلی امید مش بندی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

Blot Southern یک روش است که در زیست شناسی مولکولی برای تشخیص توالی خاص DNA در نمونه های DNA استفاده می شود. Blotting جنوبی ترکیبی از انتقال قطعات جدا شده از الکتروفورز به یک غشای فیلتر و تشخیص قطعه پس از آن با هیبریداسیون پروب است.

اگر سوالی در مورد این محصول دارید و جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه  تماس حاصل نمایید.

[ پنج شنبه 23 اسفند 1397 ] [ 8:23 ] [ liafilter ] [ بازديد : 521 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر پلی امید مایعات


برای اطلاع از قیمت خرید فیلتر پلی امید مایعات با ما در تماس باشید

از آنجا که آب از طریق فیلتر عبور می کند، عناصر غیر بافته شده رسوب را کاهش می دهد، در حالی که بلوک کربن تدریجی آلودگی های کوچک * را فراهم می کند. فیلترهای شیرین Brita® سرب، کلر، آزبست، بنزن، ذرات و سایر آلاینده ها را کاهش می دهد. ببینید این نمودار برای لیست کامل از آنچه بریتا را کاهش می دهد و یا از آب شیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

[ سه شنبه 23 بهمن 1397 ] [ 20:35 ] [ liafilter ] [ بازديد : 542 ] [ نظرات () ]
ارسال فیلتر پلی آمید و نایلونی


در صورتی که نیاز به انواع فیلترهای پلی آمید و نایلونی نیاز داشته باشید،ارسال این فیلتر رو  برایتان داریم.

. این نوع هیبریداسیون به واسطه نمونه ای از تجزیه و تحلیل برای محتوای ژن انتروتوکسین توصیف شده است. قدرت تجزیه این روش افزایش می یابد اگر نمونه های مورد تجزیه و تحلیل قبل از آن به الکتروفورز ژل تحت تاثیر قرار گرفته باشند. در این مورد، انتقال مواد از ژل به ماده ای که برای انجام هیبریداسیون مناسب تر است، مفید است و ژل را با یک فیلتر سلولز یا نایلون تماس می دهد. اضافه کردن پروب های برچسب شده اجازه می دهد تا تشخیص نوارهایی که توالی های تعریف شده را حمل می کنند.

رای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید.

[ سه شنبه 27 آذر 1397 ] [ 1:31 ] [ liafilter ] [ بازديد : 833 ] [ نظرات () ]
قیمت فیلتر غبار گیر تابلو برق


برای اطلاع کافی از مشخصات و قیمت فیلتر غبار گیر تابلو برق از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

جمع آوری گرد و غبار خود را به طور موثر و انرژی هوشمند با فیلترهای کارتریج با کیفیت بالا از CLARCOR صنعتی هوا. موجود در مجموعه ای از رسانه ها  فیلترهای الیافی  گرد و غبار خود را در میان بالاترین در عملکرد، بهره وری جمع اوری می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

موضوعات: , , ,
[ یک شنبه 28 مرداد 1397 ] [ 17:36 ] [ liafilter ] [ بازديد : 739 ] [ نظرات () ]
ارسال فیلتر هپا و غبارگیربرای شهرستان ها


در هر شهرستانی که هستید و یا در استان ها برای دریافت خدمات ارسالی فیلتر هپا و غبارگیر با ما در تماس باشید.

این فیلتر HEPA اصلی را برای پخش از آلاینده ها radioactivos en el aire اجتناب ناپذیر است. برای این منظور شما نیاز به زمان بیشتری دارید تا بتوانید از انرژی خورشیدی، farmaceútica، hospitalaria، energía هسته ای و از جمله electrónica استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

موضوعات: , , ,
[ پنج شنبه 24 خرداد 1397 ] [ 2:58 ] [ liafilter ] [ بازديد : 805 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر کیسه ای غبار گیر


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت خرید فیلتر های  کیسه ای برای امر غبار گیر از جنس های مختلف از محصولات شرکت می توانید استفاده نمایید.

حال تعریفی از غبار جهت درك بهتر ارائه می شود. بطور کلی به ذرات جامدي که در شرایط خاص می توانند در یک محیط گازي معلق بمانند، غبار گویند. معمولأ غبار زمانی ایجاد می شود که یک جریان گازي در مجاورت ذرات جامد به حرکت درآید. در این حالت طی عملیاتی ذرات جامد پراکنده می شوند، به عنوان مثال وقتی مواد از محلی بلندتر به محلی پائین ترمی ریزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

موضوعات: , , , ,
[ پنج شنبه 23 فروردين 1397 ] [ 1:11 ] [ liafilter ] [ بازديد : 851 ] [ نظرات () ]
فیلتر غبار گیر و اتاق رنگ


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فیلتر غبار گیر و اتاق رنگ در ابعاد استاندار به صورت رولی و فریم دار می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

بی شک صنعت سیمان یکی از عمده ترین تولید کننده هاي غبار بوده و غبار تولیدي آن به عنوان یک مشکل بزرگ زیست محیطی مطرح است. به منظور جلوگیري از پراکنده شدن و ورود این غبار به فضاي محیط و در نتیجه آلوده کردن فضاي اطراف، بیشتر ماشین آلات و دستگاه هاي تولید سیمان تحت فشار منفی کار می کنند که این امر انتقال و تصفیه حجم بسیار زیادي از هوا و گاز را ایجاب می کند. میزان حجم هوا و گاز خروجی لازم جهت غبارگیري و فیلتراسیون در یک واحد خشک با ظرفیت تولید سیمان d/t 2000 و مقایسه میزان هوا یا گاز بکار گرفته شده در تولید سیمان یا وزن تولید نهایی به صورت زیر اهمیت عمل غبارگیري را مشخص می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

 

موضوعات: , ,
برچسب ها: فیلتر اتاق رنگ , ,
[ پنج شنبه 23 فروردين 1397 ] [ 1:5 ] [ liafilter ] [ بازديد : 819 ] [ نظرات () ]
شرکت تولید کننده فیلتر غبار گیر


با توجه به این نکته که در امر غبار گیری در شرکت های تولید کننده فیلتر غبار گیر مورد نیاز است می توانید به صورت رولی و صفحه ای از محصولات با کیفیت شرکت در ابعاد و تعداد مورد نیاز استفاده نمایید.

هرهگیری از آنها در صنعت کامپوزیت میتواند به تولید محصوالتی با صرفه اقتصادی زياد منجر شود. در كار حاضر، خواص مکانیکی کامپوزیتهای پلیمری تقویت شده با الیاف نخل خرما مرور ميشود که توسط پژوهشگران انجام شده است. طبق نتایج، اصالح سطحی الیاف نخل خرما و بهبود چسبندگی بینسطحی لیف-ماتریس سبب تقويت خواص کششی و خمشی کامپوزیت میشود. همچنین، درصد وزنی و نحوه توزیع الیاف نخل خرما در کامپوزیت از عوامل مهم در خواص مکانیکی آن است

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

موضوعات: , ,
برچسب ها: شرکت فیلتر , ,
[ پنج شنبه 16 فروردين 1397 ] [ 1:49 ] [ liafilter ] [ بازديد : 598 ] [ نظرات () ]
ضرورت نصب فیلتر غبارگیر


برای آشنایی ضرورت نصب فیلتر غبارگیر،این مطالب را دنبال نمایید.هدف اصلی تهویه این است که یک اتاق را با هوای تمیز تهیه کنید تا بهترین شرایط بهداشتی برای یک فرد و عملکرد طبیعی عملیات های تکنولوژیکی ایجاد شود. هر تهویه نیاز به نصب یک سیستم تصفیه، از آنجا که گرد و غبار و ذرات کوچک کوچک در هوا را می توان در ریه های انسان پیدا کرد، و این می تواند به بیماری های مختلف منجر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

موضوعات: , ,
[ دو شنبه 29 آبان 1396 ] [ 23:35 ] [ liafilter ] [ بازديد : 820 ] [ نظرات () ]
فروش فیلتر غبار گیر پلی استری


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و فروش فیلتر غبار گیر پلی استری از محصولات شرکت خرید نمایید.

یک فیلتر یک برنامه کامپیوتری یا فرعی برای فرایند است، تولید یک جریان دیگر. در حالی که یک فیلتر تنها می تواند به صورت جداگانه مورد استفاده قرار گیرد، اغلب آنها با هم به یک خط لوله متصل می شوند. برخی از سیستم عامل های مانند یونیکس دارای برنامه های فیلتر هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

موضوعات: , , , ,
[ شنبه 20 آبان 1396 ] [ 21:43 ] [ liafilter ] [ بازديد : 892 ] [ نظرات () ]
صفحات وب