ویژگی های اولترافیلتر با راندمان بالا
ویژگی های اولترافیلتر با راندمان بالا


برای آشنایی با ویژگی های اولترافیلتر با راندمان بالا این موارد رو بررسی می کنیم.Ultrafilter P-GS طراحی شده است حذف ذرات از گازها، مایعات و بخار. P-GS تجدید پذیر است لوله بدون درز با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ توانایی فیلتر کردن ذرات از اندازه 1 تا 25 میکرومتر. ویژگی ها و مزایا مقاومت بالا در بخار و گازهای تهاجمی. بابت تخلخل بیش از 50٪ است که ظرفیت بالا را تضمین می کند از ذرات و خوب است تفاوت کمی در فشار.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید به بخش تماس با ما یا با شمارهای درج شده مراجعه نمایید

موضوعات: , ,
[ جمعه 28 مهر 1396 ] [ 19:59 ] [ liafilter ] [ بازديد : 2446 ] [ نظرات () ]
ارسال فیلتر هوای شیمیایی


شرکت لیا فیلتر برای ارسال فیلتر هوایی که با مواد شیمیایی متفاوت و مختلف برحسب نیاز و نوع فیلتر ساخته و به دست مشتری می رسد. ضرورت استفاده از فیلتر هوای مناسب که با مواد شیمیایی قابل بازیافت تولید می شود می تواند به کاهش آلایندگی محیط زیست کمک شایانی بکند. تصفیه هوای فشرده شده که شامل مواد جامد مضر یا مایع و محلول می باشد و برای تصفیه و حذف آلاینده های موجود به فیلترهای مناسبی احتیاج داریم. حذف این آلودگی ها موجب می شود تا عمر تجهیزات افزایش یابد و دقت و اطمینان از کار نیز افزایش یابد.

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

برچسب ها: فیلتر شیمیایی ,
[ جمعه 2 بهمن 1399 ] [ 1:21 ] [ liafilter ] [ بازديد : 2681 ] [ نظرات () ]
صفحات وب