قیمت فیلترهای استیل به صورت عمده
قیمت فیلترهای استیل به صورت عمده


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فیلترهای استیل به صورت عمده در ابعاد سفارشی و کاربردهای مختلف صنعتی از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

 فیلترهای فولادی ضد زنگ
 عناصر پارچه ای از جنس استنلس استیل ایده ای برای محیط ها و کاربردهای خصمانه و شدید هستند. به همین دلیل تمیز کردن بسیار مهم است. تمام عناصر فیلتر شده از جنس فولاد ضد زنگ wire mesh به راحتی با استفاده از تکنیک های تمیز کردن، سونوگرافی و دیگر روش های تمیز کردن غیر مجذایی دوباره به کار می روند. هنگامی که در برنامه های فیلتراسیون استفاده می شود که شامل مایعات خطرناک هستند، تمیز کردن عناصر فیلتر شده ضد زنگ ما می تواند به طور قابل توجهی هزینه های دفع را کاهش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

برچسب ها: قیمت فیلتر استیل ,
[ چهار شنبه 21 آذر 1397 ] [ 1:8 ] [ liafilter ] [ بازديد : 1488 ] [ نظرات () ]
قیمت انواع فیلتر استیل


در این بخش به معرفی بخشی از انواع فیلتر استیل . کاربرد آن در قیمت می انداریم

فولاد ضد زنگ مش استیل به عنوان صافی  الک با دسته 22.5 سانتی متری نیز استفاده می گردد ویژگی ها مش استیل : مناسب برای الک و زور زدن. دور غربال فولاد ضد زنگ با مش ریز بافته شده برای فیلتراسیون انواع سبزیجات و غذاهای دریایی. غربال همچنین دارای یک سیم و رو به کاسه دسته دوقلو استوار برای جای امن و موقعیت. برای صافی تعمیر و نگهداری آسان امن ماشین ظرفشویی است. رنگ: نقره ای حجم: 22.5x9 سانتی متر (DxH) مواد: فولاد ضد زنگ 201 چه C است 

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

برچسب ها: قیمت فیلتر ,
[ جمعه 17 دی 1393 ] [ 1:27 ] [ liafilter ] [ بازديد : 2874 ] [ نظرات () ]
صفحات وب