لیا فیلتر -تامین نیازمندی های فیلتراسیون در سطح کشور
خرید فیلتر غبارگیر هپا


برای کسب اطلاعات کافی ازخرید فیلتر غبارگیر هپا برای صنایع مختلف از شرکت لیا قیفیلتر که طراح و سفتولیسازنده انواع فیلترهای صنعتی است تماس حاصل نمایید.

آیا واقعاً به فیلتر HEPA احتیاج دارید؟
شما به فیلتر HEPA برای متوقف کردن گرد و غبار و ذرات گرده احتیاج ندارید ، زیرا اینها نسبتاً بسیار زیاد هستند. ... موهای حیوانات حتی بدون فیلتر HEPA توسط خلاءهای معمولی برداشته می شوند. اما مِی می گوید كه فیلترهای HEPA حتی در افراد بدون آلرژی یا آسم به ایجاد یک خانه سالم کمک می کنن

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید

[ شنبه 23 آذر 1398 ] [ 19:59 ] [ liafilter ] [ بازديد : 8 ] [ نظرات () ]
تولید فیلترهای کربن اکتیو


برای کسب اطلاعات کافی از تولید فیلترهای کربن اکتیو برای صنایع مختلف از شرکت لیا قیفیلتر که طراح و سفتولیسازنده انواع فیلترهای صنعتی است تماس حاصل نمایید.

واسطه ها در وزن و پارچه های مختلف پارچه ای مانند پوست ، لعاب ، PTFE ، ضد استاتیک ، مقاوم در برابر آتش ، اولئوفوبیک ، مقاوم در برابر اسید و موارد دیگر وجود دارد. اینجا را کلیک کنید تا لیست کاملی از رسانه ها و پایان مراحل درمان ما را ببینید.

 پیکربندی (ساخت کیسه) شامل قسمت باند ضربه محکم و ناگهانی ، آویز ، لبه خام ، برنج ، بند ناف ، حلقه ، بند ، پایین دیسک ، دیسک w / wearstrip ، فلنج ، سجاف ، تخت دوخته شده ، پاکت ، کلاه فشرده سازی و موارد دیگر است

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید

[ چهار شنبه 20 آذر 1398 ] [ 9:15 ] [ liafilter ] [ بازديد : 9 ] [ نظرات () ]
انواع فیلترهای کیسه ای هواساز


برای کسب اطلاعات کافی از انواع فیلترهای کیسه ای هواساز برای صنایع مختلف از شرکت لیا قیفیلتر که طراح و سفتولیسازنده انواع فیلترهای صنعتی است تماس حاصل نمایید.

خط ما از کیسه های غشایی PTFE به گونه ای طراحی شده است که باعث دو برابر ماندگاری کیسه ها ، کاهش هزینه های انرژی ، کاهش فرسودگی در سایر قسمت های جمع کننده ، کاهش زمان ریزش گیاه و همچنین صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری برای کمک به حفظ گرد و غبار و گیاهان در عملکرد اوج خود می شود. با تماشای این فیلم در مورد مزایای کیسه های فیلتر غشایی PTFE ، در مورد این مزایا بیشتر بدانید.

 گرینه های رسانه ای (پارچه ای) موارد زیر و موارد زیر را شامل می شوند:

پلی استر
تراکم Duo
پلی پروپیلن
فایبرگلاس
آرامید / نومکس
PPS
P84
PTFE (تفلون)

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید

[ چهار شنبه 20 آذر 1398 ] [ 9:14 ] [ liafilter ] [ بازديد : 12 ] [ نظرات () ]
فروش بگ فیلتر جاذب گرد و غبار


برای کسب اطلاعات کافی از فروش بگ فیلتر جاذب گرد و غبار برای صنایع مختلف از شرکت لیا قیفیلتر که طراح و سفتولیسازنده انواع فیلترهای صنعتی است تماس حاصل نمایید.

ما کیسه های فیلتر جمع آوری گرد و غبار را تهیه می کنیم تا در اکثر سبک ها و انواع کیسه ها و سایر سیستم های جمع آوری گرد و غبار متناسب باشد. کیسه های فیلتر در طیف گسترده ای از پارچه ها ، روکش ها ، فینیشن ها ، اندازه ها و تنظیمات موجود است. بگذارید امروز به شما کمک کنیم تا کیف مناسبی را برای کاربردهای صنعت و سیستم جمع آوری گرد و غبار خود پیدا کنید. با بیش از 20،000 کیسه موجود در انبار و امکان تسریع در سفارشات سفارشی ، ما بارهای بهتری ، راه حل های مقرون به صرفه و خدمات پاسخگو را به نیازهای کیف فیلتر شما ارائه می دهیم.

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید

موضوعات: بگ فیلتر , ,
[ چهار شنبه 20 آذر 1398 ] [ 9:10 ] [ liafilter ] [ بازديد : 10 ] [ نظرات () ]
صفحات وب